Android · Apple iOS / OSX · Windows · Aplikacje · Akcesoria · Foto / Video / Audio · Wyjazdy · TALK · INBOX · Inne · Sample · Forum

 
ZADAJ PYTANIE DO PROGRAMU

Sony DSC-QX100 Test | Smart Shot Lens | Aparat w Obiektywie QX10 prezentacja
24.09.2013 14:54:18 / Akcesoria

Kliknij: Sony Kamery Aparaty


Łatwe podłączanie. Większy zasięg. Lepsze działanie.

Szukasz aparatu o prawdziwie profesjonalnych możliwościach? Wypróbuj swój telefon. Jeśli masz smartfon z technologią NFC, po prostu przykładasz do niego aparat w obiektywie Smart-shot w celu nawiązania połączenia — i możesz zabrać się do robienia zdjęć.

Połącz się z dowolnym smartfonem

Zmień swój smartfon w wysokiej jakości aparat. Jest to tak proste, jak brzmi. Zamontuj aparat w obiektywie Smart-shot na telefonie i rozpocznij fotografowanie. Smartfon staje się korpusem aparatu: za pomocą jego ekranu dotykowego możesz robić zdjęcia, edytować je i udostępniać na Facebooku® czy Twitterze™.

Wysoka jakość zdjęć

Teraz Twój smartfon oferuje Ci możliwości profesjonalnego aparatu. Przetwornik CMOS Exmor R typu 1.0 o efektywnej rozdzielczości 20,2 megapiksela jest cztery razy większy niż te w wielu aparatach cyfrowych. Możesz robić pełne szczegółów zdjęcia z minimalnymi zakłóceniami nawet przy

Łatwe sterowanie

Pobierz aplikację PlayMemories Mobile do swojego telefonu, a następnie ustaw przysłonę i ekspozycję, korzystając z ekranu dotykowego. Pierścień sterujący wokół aparatu w obiektywie pozwala Ci ręcznie dopasować ostrość i powiększenie.

Odległość nie stanowi problemu

Baw się, korzystając z aparatu w obiektywie Smart-shot. Nawiąż połączenie — zbliż aparat do smartfonu z NFC, by zyskać bezprzewodową swobodę fotografowania pod dowolnym kątem. Nie masz telefonu z NFC? Połącz się przez Wi-Fi.

Efekt rozmycia tła

Obiektyw Carl Zeiss Vario-Sonnar T* F1.8 ma szeroką przysłonę, która wpuszcza jeszcze więcej światła do aparatu. To kluczowe w uzyskiwaniu kreatywnych efektów: możesz wyostrzyć obiekt na tle rozmazanego tła za pomocą okrągłej, siedmiolistkowej przesłony.
Apple Asus Google HTC Lenovo LG Logitech Microsoft Nexus Samsung Sony     Tablety Smartfony Zegarki Laptopy     Android iOS Windows

Porównania Poradniki Ponownie Mega Testy     Głośniki Słuchawki Kamery Aparaty Bluetooth Rejestratory


| Współpraca i Kontakt | Cooperation and Contact |