Android · Apple iOS / OSX · Windows · Aplikacje · Akcesoria · Foto / Video / Audio · Wyjazdy · TALK · INBOX · Inne · Sample · Forum

 
ZADAJ PYTANIE DO PROGRAMU

Logitech G910 Orion Spark RGB Mechanical Gaming Keyboard - Test - Review - Recenzja - Prezentacja PL
18.12.2014 18:00:04 / Akcesoria

Kliknij: Logitech Klawiatury


Najszybsza na świecie mechaniczna klawiatura do gier

Poznaj klawiaturę G910 z wyjątkowymi przełącznikami Romer-G, inteligentnym podświetleniem RGB i mnóstwem opcji umożliwiających dostosowanie kolorów oraz profili. Klawiatura Orion Spark rozjaśnia przyszłość.

Szybkość większa o 25%

Zupełnie nowy przełącznik mechaniczny Logitech Romer-G™ aktywuje się po pokonaniu odległości 1,5 mm. Oznacza to, że skok klawisza i szybkość są o 25% lepsze w porównaniu z czołowym konkurentem. Niska siła aktywacji 45 g oznacza prawie natychmiastową reakcję i pozwala zminimalizować zmęczenie podczas długich sesji grania.

Płynne, pewne i precyzyjne naciśnięcia klawiszy

Wydajne nakładki klawiszy o precyzyjnych ściankach i przełączniki o miękkim kliknięciu zapewniają lepszą reakcję i szybkość. Oczekująca na opatentowanie asymetryczna konstrukcja nakładek klawiszy utrzymuje palce na środku i ulepsza aktywację po naciśnięciu krawędzi, aby zapewnić wykonywanie bardziej bezpośrednich i niezawodnych naciśnięć klawiszy.

Pełne oświetlenie, któremu możesz zaufać

Wyśrodkowane, montowane powierzchniowo podświetlenie LED minimalizuje wycieki światła i zapewnia równomierne skupienie światła. Jest to możliwe dzięki zaprojektowanej w Szwajcarii specjalnej rurce świetlnej, która prowadzi do górnej części klawiszy, aby zapewnić wyraźniejszy i bardziej atrakcyjny wygląd. Montowane powierzchniowo diody LED zapewniają lepszą siłę połączenia i niezawodność niż standardowe podświetlenie klawiatury mechanicznej, które jest mocowane do przełączników klawiszy.

Długotrwała niezawodność

Przełączniki mechaniczne Romer-G wytrzymują 70 milionów naciśnięć, co oznacza, że są o 40% trwalsze niż przełączniki czołowego konkurenta. Podwójne nadmiarowe styki zapewniają aktywację klawiszy za każdym razem w tym samym punkcie.
Apple Asus Google HTC Lenovo LG Logitech Microsoft Nexus Samsung Sony     Tablety Smartfony Zegarki Laptopy     Android iOS Windows

Porównania Poradniki Ponownie Mega Testy     Głośniki Słuchawki Kamery Aparaty Bluetooth Rejestratory


| Współpraca i Kontakt | Cooperation and Contact |