Android · Apple iOS / OSX · Windows · Aplikacje · Akcesoria · Foto / Video / Audio · Wyjazdy · TALK · INBOX · Inne · Sample · Forum

 
ZADAJ PYTANIE DO PROGRAMU

Asus ZenFone 2 ZE551ML - Test - Review - Recenzja - Prezentacja PL
15.07.2015 20:35:36 / Android

Kliknij: Asus Smartfony Android


▶ SPRAWDŹ CENĘ: http://bit.ly/1I3vwnP

Cud rzemiosła inżynierii łączy piękno Zen, niespotykaną wydajność, szybkie ładowanie, piękny wyświetlacz, prosty i intuicyjny interfejs użytkownika. Stworzony by być najlepszy towarzyszem. ZenFone 2 posiada niezwykle wąskie 3.9-milimetrowe krawędzie. To coś więcej niż imponujące osiągnięcie inżynierów, to cud projektowania i ergonomii, sprawiający że ZenFone 2 niesamowicie dobrze leży w dłoni.

rojektowanie telefonu ZenFone 2 zaczęliśmy od myśli o Was. W rezultacie ZenFone 2 posiada ergonomiczny układ klawiszy, włączając w to fizyczny przycisk z tyłu telefonu jako część nowej ergonomicznej konstrukcji Arc. Robienie "selfies", regulacja głośności i sterowanie mediami jest teraz całkowicie naturalne, bez znaczenia czy jesteś lewo czy praworęczny. Nowy, elegancki kształt sprawia, że telefon trzyma się bezpiecznie i komfortowo.

ZenFone 2 jest 5.5-calowym smartfonem o rozmiarach jak standardowe 5-calowe urządzenie. To niezwykłe osiągnięcie inżynierii było możliwe było, dzięki zmniejszeniu szerokości ramki wokół wyświetlacza do minimum, dając niezwykłe 72% proporcji wyświetlacza do wielkości telefonu.

ZenFone 2 jest wspierany przez 64-bitowy procesor Super Quad-Core Intel® Atom™ Z3580 i jest pierwszym na świecie smartfonem, który został wyposażony w 4GB pamięci RAM DDR3 dual-channel. Smartfon obsługuje technologie LTE Cat 4+ umożliwiająca pobieranie danych z prędkością do 250Mb/s oraz czas reakcji na poziomie 60ms. ZenFone 2 daje Ci wydajność poza Twoim wyobrażeniem.

Smartfon został wyposażony w aparat PixelMaster o matrycy 13MP z przesłoną f/2.0 robiący wspaniałe zdjęcia o wysokiej rozdzielczości. Wiodący w branży tryb Low Light wykorzystuję technologię łączenia pikseli do robienia zdjęć 400% jaśniejszych w nocy w sceneriach ze słabym oświetleniem bez potrzeby korzystania z dodatkowego doświetlania lampą błyskową. Tryb podświetlenia (Super HDR) pozwala Ci zobaczyć wyraźne cienie w dzień a tryb Super Resolution pomoże Ci w robieniu szczegółowych zdjęć o rozdzielczości do 52MP.

Tryb PixelMaster Backlight (Super HDR) automatycznie robi wiele ujęć sceny i przetwarza je za pomocą technologii ASUS Pixel Enhancing. To 4-krotnie poszerza zakres dynamiczny by dać w rezultacie obraz 400% jaśniejszy wraz z lepszym kontrastem kolorów i detali. Dzięki temu każde zdjęcie będzie wyglądać naturalnie.

Dzięki wykorzystaniu technologii pixel-merging, która łączy 4 piksele w nowy piksel i zaawansowanych algorytmów przetwarzania obrazu, tryb Low Light zwiększa czułość na światło nawet do 400%. Zmniejsza także ilość szumów i zwiększa kontrast kolorów do 400%, dla ostrych i wyraźnych zdjęć w niskim oświetleniu bez doświetlania.

ZenFone 2 oferuję baterię o pojemności 3000mAh, oferując moc potrzebną by dać ci wydajność od zmierzchu do świtu i dłużej. Potężna bateria pozwoli Ci cieszyć się mediami podczas długich podróży. Nie tylko duża pojemność, ZenFone wykorzystuje ekskluzywną technologię ASUS BoostMaster pozwalającą dwukrotnie przyspieszyć ładowanie. Z technologią BoostMaster naładujesz baterię do poziomu 60% w 39 minut.
Apple Asus Google HTC Lenovo LG Logitech Microsoft Nexus Samsung Sony     Tablety Smartfony Zegarki Laptopy     Android iOS Windows

Porównania Poradniki Ponownie Mega Testy     Głośniki Słuchawki Kamery Aparaty Bluetooth Rejestratory


| Współpraca i Kontakt | Cooperation and Contact |